Pracownik ds. ekspozycji działu

Wrocław, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • montaż i demontaż elementów ekspozycji
  • czytanie planogramów
  • praca z asortymentem - wykładanie towaru
  • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji

Oczekujemy:
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi np. wkrętarki
  • dyspozycyjności i gotowości do jednodniowych wyjazdów służbowych
  • motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • umiejętności pracy w zespole

Mamy do zaoferowania:
  • stawkę godzinową 25,00 zł brutto (dla ucznia poniżej 26 r.ż. 25 zł netto)
  • wolne weekendy
  • pracę dla firmy o uznanej marce
  • umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o.
  • szkolenie i stałą opiekę koordynatora

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna