Pracownik ds. Administracyjnych i Prawnych (Asystent w Biurze Prawnym KAMSOFT S.A.)

Kamsoft S.A.

40-235 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmowała/zajmował:
• weryfikacją/opiniowaniem treści dokumentów i umów pod względem formalnoprawnym pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego,
• przygotowywaniem wzorów umów, dokumentów na potrzeby prowadzonych projektów pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego,
• pracami administracyjnymi i biurowymi związanymi z pracą Biura Prawnego KAMSOFT S.A.,
• archiwizacją dokumentacji spółki.

Wymagania

Jeżeli:

• jesteś studentką/ studentem IV/V studiów prawniczych lub ukończyłaś/ukończyłeś studia prawnicze lub jesteś aplikantką/aplikantem I roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,
• korzystasz z narzędzi MS Office,
• posiadasz zdolności analityczne, dbasz o szczegóły, jesteś sumienna/sumienny,
• jesteś samodzielna/samodzielny i odpowiedzialna/odpowiedzialny w zakresie powierzonych zadań oraz posiadasz umiejętność wyznaczania priorytetów oraz bardzo dobrą organizację pracy,
• chcesz poszerzyć swoją wiedzę,
• jesteś komunikatywna/komunikatywny i lubisz pracę w zespole…

…koniecznie prześlij do nas swoje cv.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
około 1,5 roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura