Pracownik drukarni / Pakowacz

W&F Detacheringen

Holandia, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Holandia

Nasz klient zajmuje się produkcją wysokiej jakości niestandardowe etykiety do opakowań stosowanych do różnych sektorach. Ich wyroby są stabilne wymiarowo, spełniają wymagania techniczne i charakteryzują się najwyższą jakością graficzną.

Opis stanowiska:

Wraz z zespołem stoisz przy stole do pakowania, aby dokładnie i w poprawny sposób zapakować  wszystkie zamówienia i przygotować je do wysyłki. Używasz do tego małych maszyn, takich jak bandoleer. Jednego dnia pakujesz etykiety, następnego elastyczne opakowania, więc praca nigdy nie jest taka sama. Postępujesz zgodnie z instrukcjami na formularzu zamówienia i sprawdzasz, czy druk spełnia wszystkie wymagania. Dbasz o to, aby klienci byli w 100% zadowoleni ze swojej dostawy!

Wymagania

•         dokładny, zwracający uwagę na szczegóły

•         dynamiczny, chętny do nauki

•         komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

·         dodatek zmianowy

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

·         dobre warunki mieszkaniowe

·         transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·         długoterminowe zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         darmowy kurs języka niderlandzkiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.