Pracownik do prac w stadninie

InterKadra Sp. z o.o.

Paryż, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK DO PRAC W STADNINIE

Miejsce pracy: Francja/Paryż

Data rozpoczęcia: od stycznia

OBOWIĄZKI

  • codzienna praca w stajni (bez pracy z końmi)
  • dokładanie jedzenia koniom (sporadycznie)
  • ogólne utrzymywanie porządku w stajni

WYMAGANIA

  • chęć do pracy
  • gotowość do wyjazdu
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową
  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pomoc przy organizacji wyjazdu
  • opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

KONTAKT

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

To właśnie Ciebie szukamy!

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo