Pracownik do obsługi wagi

AMK KOKS Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i nadzór nad prowadzoną dokumentacją,
  • współpraca i wymiana informacji z działem handlowym,
  • prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,
  • sporządzanie, wystawianie oraz przesyłanie dokumentów przewozowych;
  • przygotowanie przesyłek do przewozu, np. pakowanie, konfekcjonowanie, kontrola jakościowa, wagowa, znakowanie przesyłek, załadunek, wyładunek, przeładunek;
  • organizowanie czynności ładunkowych, przewozowych, konwojowania, składowania i innych czynności związanych z przemieszczeniem przesyłek;
  • zawieranie umów o przewóz, umów przechowania, składowania oraz innych związanych z dostawą towaru lub wynikających ze zlecenia spedycyjnego oraz monitorowania wykonania tych umów przez osoby trzecie;
  • podejmowanie czynności potrzebnych do uzyskania zwrotu nienależnie pobranych sum z tytułu przewoźnego, cła i innych należności związanych z przewozem przesyłki;
  • podejmowanie czynności w celu zabezpieczenia praw pracodawcy, w szczególności poprzez sporządzenie dokumentacji szkodowej i wymaganych reklamacji;
  • współpraca z kontrahentem pracodawcy lub innymi osobami, pośrednikami związanymi z dostawą towaru, w celu ustalenia jak najkorzystniejszej opcji dostawy;
  • świadczenie usług niewymienionych w zleceniu spedycyjnym, jeśli są one niezbędne dla jego prawidłowego wykonania,
  • praca w systemie dwu zmianowym.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe mile widziane średnie,
  • mile widziana znajomość asortymentu produktów węglowych i koksowych
  • rzetelność i dokładność wymagana

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców