Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Pracownik do działu przygotowalni offsetowej – Operator CTP

Luboń, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ok. 15 km na południe od Poznania

Celem tego stanowiska, a Twoim zadaniem będzie:

  • Obsługa naświetlarki wielkoformatowej CTP do offsetowych form drukowych
  • Obsługa wywoływarki form drukowych
  • Posługiwanie się komputerem - program roboczy oraz bazowa znajomość systemu operacyjnego, pakietu MS Office

Praca na tym stanowisku czeka na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadasz wykształcenie poligraficzne - mile widziane
  • potrafisz obsługiwać komputer
  • angażujesz się w wykonywane zadania oraz szukasz stabilizacji zawodowej

W zamian za pracę nasz Klient zaoferuje Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmiany
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz premie uzależnione od realizacji wskaźników produkcyjnych
  • Szeroki pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, premie świąteczne, wycieczki)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania aplikacji. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 723 193 131.

Numer referencyjny: CTP/11/2018/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji