Pracownik do działu monitorowania świadczeń i rozliczeń z NFZ

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni:

Pracownika do działu monitorowania świadczeń i rozliczeń z NFZ

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem -- usług medycznych z NFZ
- znajomość systemów służących do rozliczeń świadczeń z NFZ
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
- dobra znajomość pakietu MS Office
- dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

- długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę,
- jednozmianowy czas pracy w wymiarze 7 godzin i 35 minut dziennie,
- kartę Multisport na korzystnych warunkach,
- fundusz socjalny.

Wymagania

minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem usług medycznych z NFZ

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy