Pracownik Call Center w dziale legalizacji zatrudnienia

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twoja Szansa w OTTO Work Force !

Poszukujemy osoby energicznej, zorganizowanej oraz lubiącej kontakt z innymi.

Sprawdź czy do nas pasujesz!

Twoje zadania na stanowisku:

• telefoniczne udzielnie wsparcia naszym pracownikom tymczasowym w zakresie zagadnień związanych z pobytem oraz pracą na terenie Polski (prawa i obowiązki pracownika, zakwaterowanie, ubezpieczenia, placówki medyczne itp.)

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

• zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę: Umowę o pracę lub Umowę zlecenie,

• możliwość pracy według elastycznego grafiku (w godz. 7-18),

• pakiet szkoleń

• dołączysz do zespołu, który wspólnie realizuje cele w obszarze rekrutacji międzynarodowej,

• zdobędziesz doświadczenie w branży HR w jednej z największych międzynarodowych Agencji Pracy,

• benefity: kartę Multisport, opiekę medyczną, team building.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

• posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

• swobodnie komunikujesz się w języku polskim oraz ukraińskim i rosyjskim,

• lubisz kontakt z ludźmi,

• angażujesz się w powierzone zadania,

• dobrze organizujesz swój czas.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.