Pracownik/ca magazynowy/a

Randstad Polska Sp. z o.o.

Magnice, dolnośląskie

Chcesz pracować w jednej z największych firm e-commerce w branży Zdrowia i Urody? Cenisz sobie pracę w świetnej atmosferze? Pracuj z nami dla naszego Klienta, firmy The Hut Group w Magnicach pod Wrocławiem.

oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 21 zł/h bruttodo 15% premii (premia wydajnościowo-frekwencyjna)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • obiad za 1 zł!
  • pracę tylko 4 dni w tygodniu!
  • bezpłatny transport z miejscowości: Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice
  • pracę w świetnej atmosferze
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy bezpośrednio u Klienta
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego (Medicover) na preferencyjnych warunkach

zadania:

  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera

oczekujemy:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym po 10,5h w godzinach 06.00 – 16.30; 16.30.00 – 03.00
  • zaangażowanie
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PAKOWACZ na numer 667 870 084, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Magnice