Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika budowlanego z doświadczeniem w pracy jako stolarz / cieśla, hydraulik z umiejętnością renderowania, układania glazury / płytek.

Oferujemy pracę w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz z biurami w Paryżu i Londynie w oparciu o umowę próbną na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia na 6 miesięcy.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów/błędów w pracy na budowie (m.in. stolarstwo, hydraulika, murarstwo, kamieniarstwo).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne - 1500 euro
  • zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
  • samochód służbowy
  • zwrot za podróż
  • dodatek na wyżywienie - 30 euro / tydzień

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Najważniejsze dla nas są Twoje umiejętności, więc jeśli nie mówisz po angielsku bądź francusku, możemy porozumiewać się przy pomocy Google Tłumacz.

Prosimy o aplikowanie tylko osoby, które posiadają referencje (wszystkie przesłane zostaną sprawdzone).

Prezentacja firmy

hi<br/>we are an art gallery and home buyers and interior designe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 to 6 months
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
3000
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis