Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz.. Śląsk

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Katowice i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Idą święta Wielkanocne, do koszyczka trzeba włożyć 😊

Polska  firma budowlana SKOLBUD zatrudni osób z doświadczeniem w pracach budowlanych – stany surowe, żelbety.

Pracownik budowlany, cieśla szalunkowy, zbrojarz.

Praca: Katowice i okolice. Bez kwatery. Od zaraz.

Zatrudnienie: w dowolnej formie. Są zaliczki. Stawka do uzgodnienia z kierownikiem (wszystko zależy od lat pracy na budowach, umiejętności).

Wstępnie od 25 do 32 zł na rękę

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

·         Prace w stanie surowy, żelbetowe,

·         Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,

·         Wiązanie zbrojeń.

Wymagania:

brak miłości do alkoholu, samodzielność, doświadczenie, odpowiedzialność i chęć do pracy.

Dla osób z mniejszym doświadczeniem (poniżej 1 roku) staż pracy na żelbetach jest koniecznym.

Więcej info pod nr 502-267-530  lub sms „cieśla zbrojarz Śląsk”, oddzwonimy.

Biuro czynne do 16, po 16 – prosimy o sms.

Zadzwoń i dogadaj się z kierownikiem.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy