Pracownik Budowlany [Belgia]

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana - generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: Cieśli Szalunkowych, Zbrojarzy, Betoniarzy, Murarzy, Hydraulików, Elektryków, Pracowników ogólnobudowlanych do montażu elewacji.
Praca na terenie Belgii.

Wymagania :
- Doświadczenie w pracy na którymś z wyżej wymienianych stanowisk
- Własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia
- Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym autem będzie mile widziana

Oferujemy:
- Stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne zarobki, wypłacane terminowo
- Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna