Pracownik -budowa ogrodów

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego belgijskiego klienta zajmującego się budową ogrodów poszukujemy pracowników ziemnych.

Opis stanowiska:
Pracy przy budowie ogrodów ( projekty: hotele, budynki biznesowe, publiczne, a także prywatni klienci)
Prace fundamentowe
Prace betonowe
Prace kanalizacyjne: kopanie, układanie rur, układanie , podłączanie rur do wody, stawianie studni wodnych
Układanie krawężników , cegieł

Wymagania:
Duża motywacja do pracy i chęć do nauki
Doświadczenie z powyższymi zadaniami - jako pracownik budowlany, ziemny, betoniarz
Doświadczenie w obsłudze koparki itp.- będzie dużym atutem!
Elastyczność w pracy
Prawo jazdy B (C będzie dodatkowym atutem)
Komunikatywny angielski ( kandydat musi być w stanie komunikować się w języku angielskim)
Komunikatywność/otwartość=> umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Zarobki: od 14 Euro brutto/godz
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, w mieszkaniu max 3 osoby, każda posiada oddzielny pokój. Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.