Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13953) - dla swojego Klienta - Kancelarii Prawnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Ruska

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca od poniedziałku do piątku w godz.9.00-17.00,
- wynagrodzenie 2 100 zł brutto.

Zakres obowiązków:
- pisanie umów
- obsługa urządzeń biurowych
- kontakt z Klientem

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu OFFICE,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dokładność, sumienność, komunikatywność,
- terminowość.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa