Pracownik biurowy

IPF GROUP S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

IPF GROUP

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Główna działalność firmy jest prowadzona w Polsce, we Francji i Niemczech.

W ubiegłym roku zostaliśmy sklasyfikowani przez miesięcznik Forbes w zestawieniu „Diamentów Forbesa” na 8. pozycji w kategorii najszybciej rozwijających się firm średnich w województwie wielkopolskim.
W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością języka francuskiego
Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Jesteś pełną energii i świetnie zorganizowaną osobą? Szukasz pracy, w której mógłbyś szlifować znajomość języka francuskiego? Szukasz szansy, by kontynuować swoją karierę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie?

Poszukujemy właśnie kogoś takiego jak Ty!

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

opiekę nad projektami prowadzonymi z klientami we Francji
budowę dobrych relacji z klientami we Francji
wsparcie pracowników tymczasowych:
organizacja transportu
poszukiwanie kwater
wsparcie językowe
pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii pracownik – pracodawca
prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tymczasowych

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość dalszego rozwoju zawodowego
niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Wymagania

Jakie warunki musisz spełniać?

znajomość języka francuskiego min. poziom B2 – warunek konieczny
umiejętność organizacji własnej pracy
samodzielność
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka