Work Service Express.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, lidera branży stalowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz wprowadzanie faktur do programu magazynowo-księgowego
  • Skanowanie / kserowanie dokumentów
  • Kontrola obiegu dokumentów wewnątrz firmy
  • Prace administracyjno-biurowe
  • Ścisła współpraca z Działem Logistyki oraz Działem Finansowym
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Godziny pracy 8:00-16:00
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność i samodzielność
  • Umiejętności pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.