Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy Sp.J. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Kieleckiej 8/1 przyjmie pracownika biurowego:

Obowiązki:
- obsługa urządzeń biurowych (telefon, skaner, ksero, fax, bindownica)
- przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji
- przygotowywanie korespondencji do wysyłki
- wizyty w Sądach (i innych instytucjach) oraz na poczcie
- przyjmowanie gości i obsługa spotkań w kancelarii
- utrzymywanie porządku w kancelarii
- inne polecenia zlecone przez Przełożonych

Oferujemy:
- współpracę na podstawie Umowy o praktyki absolwenckie (okres: 3-mce) /
Umowa zlecenie
- możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego w
renomowanej Kancelarii
- przyjazną atmosferę
- ciekawą pracę pod okiem doświadczonych prawników
- dla najlepszych możliwość stałej współpracy

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 miesiące
- absolwent bądź student 5 roku na kierunkach: administracja, prawo (i podobne)
- dyspozycyjność przez 3 - 6 godzin dziennie 5 dni w tygodniu
- umiejętność posługiwania się programami Microsoft Office
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- chęć do nauki oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Stawiamy sobie za cel świadczenie pomocy prawnej, poprzez kompleksową ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa