Pracownik biurowy - wynagrodzenie do 3 596 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków

Proponujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • solidne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3 100 zł brutto
  • atrakcyjną premię miesięczna do 496 zł brutto
  • pracę w godz. 5:30-13:30 i 13:00-21:00
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

Twoje zadania:

  • wsparcie w pracach biurowych polegające m.in na rozliczaniu dokumentów, obsłudze korespondencji czy odbieraniu połączeń telefonicznych.

Nasze oczekiwania:

  • sprawna obsługa komputera
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na posiadane doświadczenie, płeć oraz wiek.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.