Pracownik biurowy w branży logistycznej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Sopot

Miejsce pracy: Gdynia

Oferta:

  • Praca w firmie będącej liderem w branży logistycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej
  • Atrakcyjny widok z okien biura

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Studenci kierunków studiów związanych z logistyką/ osoby po praktykach/ stażu w logistyce
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Zadania:

  • Obsługa klienta w języku polskim i angielskim - mail + sporadycznie w ramach szybkiej interwencji kontakt telefoniczny
  • Obsługa systemów wewnętrznych firmy (zapewnione wdrożenie)
  • Prace administracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials