Pracownik biurowy/Montaż płyt elektornicznych

91-204 Łódź, łódzkie

TEC SOLUTION POLSKA FABIO CIASULLO

Opis stanowiska pracy

Polski oddział włoskiej firmy Tec Solution di Ciasullo Fabio zajmujący się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, sprzedażą części zamiennych itp.. zatrudni pracownika biurowego do obsługi klienta, wydawania zamówień. Wymagana znajomość języka Angielskiego.

Charakter pracy:
• Praca na pełny etat.
• Stacjonarne miejsce pracy.
• Praca w biurze i magazynie.
• Częste rozmowy telefoniczne.
• Czas pracy 8:00 – 16:00

Wymagania

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości jezyka angielskiego. (warunek konieczny).
• Chęci nauki i przyswajania nowych wiadomości. (warunek konieczny).
• Dobrej organizacji pracy.
• Znajomości podstawy obslugi komputera (pakiet biurowy).

Zajmujemy się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, naprawą płyt elektronicznych, serwisem w... siedzibie klienta oraz sprzedażą części do wszystkich typów maszyn Matec, Lonati, Santoni it.
Firma Tec Solution jest również autoryzowanym centrum serwisowym firmy LGL jak i produktów firmy BTSR.
Wykonujemy wysokiej jakości kable (wszystkie rodzaje), produkujemy urządzenia bluetooth, dysponujemy również dodatkowym wyposażeniem do maszyn (np.Kit kontrola przejścia skarpety itd.).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8,00 zł - 16,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie