Pracownik biurowy językiem włoskim

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy z językiem włoskim

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa biura;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami biznesowymi w języku włoskim;
  • Koordynacja eventów i spotkań biznesowych;
  • Działania w social mediach;
  • Koordynowanie obiegiem informacji i dokumentacji wewnątrz firmy.
  • Przyjmowanie i obsługa interesantów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka włoskiego – warunek konieczny;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Biegłość w social mediach;
  • Znajomość programów biurowych;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz doskonałe zdolności organizacyjnych;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.