Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Pracownik Biurowy- Audytor Jakości Pracy

Gliwice, śląskie

Euvic Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na czym polega praca?

  • Sporządzanie raportów ("Snapshots") służących do oceny jakości
  • pracy restauracji sieciowych na podstawie wideo oraz danych z aplikacji,
  • informowanie wewnętrznego Działu Technicznego o wykrytych nieprawidłowościach.

Co dla Ciebie mamy?

  • kompleksowe szkolenie,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • opiekę medyczna Medicover,
  • bezpłatne lekcje angielskiego w biurze w Gliwicach,
  • luźną atmosferę i nowoczesne miejsce pracy,
  • nietuzinkowe benefity: firmowy kabriolet, apartamenty zagraniczne, obiady i wiele innych

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA!

Czego oczekujemy:

  • znajomości j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (głównie w piśmie),
  • rzetelności , dokładności, spostrzegawczości.

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Kontrola jakości , Praca Inne