Pracownik Biurowy – Asystentka/Asystent działu Handlowego

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ścisła współpraca z doradcami technicznymi i handlowcami oraz kierownikiem działu.

Wystawianie dokumentów handlowych, ofert oraz zamówień.

Monitorowanie stanów magazynowych produktów działu i dbanie o ich zaopatrzenie.

Dbanie o klientów poprzez udzielanie im wszelkich informacji telefonicznie lub mailowo.

Wspomaganie realizacji planów sprzedażowych.

Kontrolowanie należności klientów i dbanie o płynność płatności.

Wymagania

Zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy.

Doskonała umiejętność pracy w zespole.

Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniu.

Komunikatywność, zaangażowanie, inicjatywa i dokładność.

Dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta