Pracownik biurowo-administracyjny

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w jednym największych banków w Polsce
  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy biurowej
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover, ubezpieczenie PZU)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 8:00-16:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość programów MS Office i poczty Outlook
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Zadania:

  • Wspieranie zespołu w codziennych pracach
  • Uzupełnianie danych w tabelach
  • Odbieranie dokumentów od klientów
  • Kontakty telefoniczne z klientami w sprawie brakujących dokumentów
  • Pomoc w opracowywaniu wniosków o ulgi w opłatach
  • Wspieranie dyrektora działu w czynnościach zapleczowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials