Pracownik Biura Obsługi z językiem francuskim

HRO Personnel

Katowice, śląskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice.

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa klientów, zgodna ze standardami firmy

• Zapewnienie koordynacji przepływu informacji związanych z obsługą zleceń

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

• Bieżąca komunikacja i wspieranie klientów.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Znajomość języka francuskiego oraz angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2)

• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

• Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym 06:00-22:00

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnym zespole

• Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji

• Jasno sprecyzowany zakres obowiązków

• Prywatna opieka zdrowotna oraz świadczenia dla pracowników

• Konkurencyjne wynagrodzenie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.