Pracownik Biura Obsługi Klienta

City Partner Sp. z o.o.

Kraków, 31-236, małopolskie

Opis stanowiska pracy

City Partner Sp. z o.o. to firma będąca dostawcą usług telekomunikacyjnych takich jak internet, telewizja oraz telefon, do wielu Krakowskich mieszkań, którą tworzą osoby działające od wielu lat w branży, której priorytetem jest kapitał ludzki. Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Pracownik Biura Obsługi Klienta. Jeżeli jesteś sumienny oraz pracowity możemy zapewnić Ci ciekawe stanowisko, możliwość rozwoju, a także awansu zawodowego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- obsługa klienta (podpisywanie umów, odbieranie telefonów),
- prowadzenie obsługi administracyjnej biura,
- zarządzanie korespondencją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
- wprowadzanie danych do systemu,
- organizacja oraz obsługa spotkań,
- dodatkowe prace, zlecane przez przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości podstawowych zagadnień informatycznych,
- umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
- dobrej znajomości programów pakietu MS Office i Libre Office,
- nienagannej dykcji i ortografii,- umiejętności organizacji pracy własnej,
- dokładności i sumienności,
- miłej aparycji oraz łatwego nawiązywania kontaktów,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,- mile widziana znajomość obsługi panelu LMS.

W zamian oferujemy:
- pełnowymiarowy czas pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze.

Osoby aplikujące na stanowisko proszone są o załączenie w CV klauzuli, która brzmi: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż decyzja o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną zostanie przekazana wybranym kandydatom telefonicznie lub mailowo.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijający się operator internetowy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja