Opis stanowiska pracy

Pracownik administracyjny

Pyskowice, śląskie

Marcotran Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim.

Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Aktualnie firma Marcotran Polska poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

 Miejsce pracy: Pyskowice

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wprowadzanie i aktualizację danych w systemie operacyjnym
  • Przygotowywanie i wydawanie dokumentów
  • Przygotowywanie raportów, tabel i zestawień
  • Gromadzenie i analizę danych
  • Bieżący kontakt z pracownikami
  • Inne zadania związane z administracją oraz realizacją usług transportowych.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów oraz dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
  • Możliwość kreowania i implementowania własnych pomysłów
  • Możliwość doskonalenia języka hiszpańskiego i angielskiego w trakcie codziennie wykonywanych prac

Wymagania:

·             Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·             Znajomość pracy z pakietem Office

·             Znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie

·             Umiejętność działania pod presją czasu

·             Szybkie nawiązywanie kontaktów

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży TSL.

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja