Opis stanowiska pracy

Eurojob.nl to holenderska agencja zatrudnienia specjalizująca się w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z największymi przedsiębiorstwami wiemy dokładnie jak wykorzystać potencjał każdego z naszych pracowników. Stawiamy na rozwój oraz długofalową współpracę, jednocześnie zapewniając wszelkie europejskie standardy.

Obecnie do naszego poznańskiego oddziału poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Administracyjny.

Jesteśmy młodym, jednak doświadczonym zespołem rekruterów. Nasze biuro w Poznaniu zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta. Prowadzimy procesy rekrutacyjne dla naszych międzynarodowych klientów zlokalizowanych w Holandii. Małymi krokami podejmujemy rekrutację pracowników z innych krajów wschodnioeuropejskich: Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry.

Opis Stanowiska:

  • wprowadzanie danych osobowych do wewnętrznego systemu firmy.
  • pomaganie rekruterom w obowiązkach administracyjnych
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • precyzja i dokładność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziani studenci
  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niepowtarzalną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • brak dress code’u
  • pracę w międzynarodowym środowisku (ale nie korpo)
  • pracę na samodzielnym stanowisku

Prezentacja firmy

Eurojob Top Teams for Top Jobs jest to polska siedziba, znajdując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja