Pracownik administracyjny

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting sp. Z o.o. ( Agencja Zatrudnienia)) należy do ogólnopolskiej Grupy Kapitałowej IMPEL i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm specjalizujących się w szeroko pojętym outsourcingu funkcji personalnych.

Miejsce pracy : Katowice

a) Stanowisko: pracownik administracyjny

Wymagania:

· Dyspozycyjność
· Niekaralność
· Dobra dykcja
· Chęć do pracy
· Znajomość angielskiego – poziom komunikatywny
· Obsługa komputera
· Sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania

Zakres czynności:
• przyjmowaniu zgłoszeń droga mailowa i telefoniczna
• komunikowanie się z koordynatorem na obiekcie.

Oferujemy:
· Niezapomniane wrażenia i uczestnictwo w międzynarodowym przedsięwzięciu
· Zdobycie unikatowego doświadczenia w obsłudze Klienta
· Umowę zlecenie
· Wynagrodzenie: 16,00 zł brutto/ h
· Premie frekwencyjną
· System szkoleń

Proszę o zamieszczeniu klauzuli informacyjnej przy przesyłaniu dokumentów aplikacyjnych do firmy Sanpro:

„Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego pracownik administracyjny oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing