Pracownik administracyjny w Sekcji Aparatury Działu Zaopatrzenia UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• zakupy sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych,
• zakupy projektorów multimedialnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,

• znajomość języka angielskiego,

• znajomość sprzętu komputerowego,

• znajomość biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office),

• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

• umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista,

• bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość.

• umiejętność szybkiego uczenia się,

• wysokie zdolności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem kandydata będą:

• doświadczenie związane z zakupem/sprzedażą sprzętu komputerowego,

• znajomość aparatury medycznej, diagnostycznej, laboratoryjnej,

• znajomość programu SAP,

• doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,

• znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie