Pracownik administracyjny w Biurze Komisji Bioetycznej Działu Nauki UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa administracyjna prac Komisji Bioetycznej UJ, w tym przyjmowanie, weryfikacja składnych wniosków pod względem zachowania wymogów formalno-prawnych, przygotowywanie projektów opinii i decyzji Komisji, nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i dokumentacji.

Zadania:

• udzielanie niezbędnych informacji wnioskodawcom,

• przyjmowanie i weryfikacja dostarczanych dokumentów,

• wsparcie organizacyjne i udział w posiedzeniach Komisji Bioetycznej UJ,

• przygotowanie projektów uchwał Komisji Bioetycznej UJ,

• dbanie o sprawny przepływ informacji,

• archiwizacja dokumentacji,

• bieżące prace administracyjne

Wymagania

• wykształcenie wyższe,

• znajomość przepisów prawnych krajowych i międzynarodowych dotyczących pracy komisji bioetycznych, zasad prowadzenia eksperymentów medycznych i badań klinicznych, w szczególności:

o ustawa z dnia 05.12.1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty,

o ustawa z dnia 06.09.2001 r. prawo farmaceutyczne,

o ustawa z dnia 20.05.2010 r. o wyrobach medycznych,

o rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 11.05.1999 r. w sprawie szczegółowych zasad powoływania i finansowania oraz trybu działania komisji bioetycznych

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,

• umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, efektywna komunikacja, asertywność,

• samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

• doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,

• umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

• doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,

• doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów badawczych, w szczególności eksperymentów medycznych i badań klinicznych,

• znajomość obsługi systemu SAP,

• doświadczenie w pracy w środowisku internetowym, z dokumentami elektronicznymi oraz aplikacjami online

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Badania / Rozwój