Pracownik administracyjny magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lubliniec, śląskie

Miejsce pracy: Lubliniec

Zadania:

  • nadzór nad przyjęciami i wydaniami produktów
  • koordynacja realizacji zleceń transportowych
  • weryfikacja terminowości i jakości załadunku oraz kompletności dokumentów przewozowych
  • ocena stanu technicznego pojazdów podstawionych pod załadunek
  • nadzór nad optymalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej
  • bieżąca komunikacja z planistami transportu w zakresie realizacji zamówień do klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki logistyczne i techniczne)
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze logistyki i dystrybucji (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • znajomość procesów magazynowych
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z przyszłym pracodawcą)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials