Pracownik administracyjno-biurowy

JBMC Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma JBMC, zajmująca się dystrybucją usług oferowanych przez sektor finansowy, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

miejsce pracy: Łódź
nr ref: BIURO/13

Zakres obowiązków:
odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura,
bieżąca obsługa sekretariatu,
rejestracja, odbiór i wysyłka korespondencji oraz faktur,
opracowywanie zestawień,
współpraca z partnerami i kontrahentami,
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,
archiwizowanie dokumentacji firmy,
dbanie o dobry wizerunek firmy,
wsparcie działań kierownictwa oraz pracowników firmy.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie,
znajomość pakietu MS Office,
umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność,
dokładność i sumienność,
czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
umowę o pracę,
miłą atmosferę pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem infopraca.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JBMC sp z o.o. z siedzibą w Łodzi"

Prezentacja firmy

Firma JBMC zajmuje się dystrybucją usług oferowanych przez sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa