Opis stanowiska pracy

Pracownia Akustyczna szuka pracownika na stanowisko administracyjno-biurowe:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu,
  • obsługa elektronicznych systemów rejestrowych przedsiębiorstwa (m.in. rejestr dokumentów, wyposażenia),
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • przygotowywanie i obsługa korespondencji, przesyłek kurierskich, zamówień,
  • wsparcie organizacyjne współpracowników, w tym pomoc w organizowaniu wyjazdów służbowych (rezerwowanie hoteli, organizowanie transportu),
  • pomoc w realizacji celów przedsiębiorstwa (np. w organizowaniu spotkań, składzie dokumentacji projektowych),
  • zaopatrzenie biura m.in. w materiały biurowe, spożywcze, catering,
  • elementy obsługi kadrowej (np. urlopy, delegacje),
  • dbanie o gości,
  • inne prace biurowe.

Oferta:

  • umowa o pracę (na początek na 3-miesięczny okres próbny),
  • praca stacjonarna we Wrocławiu (w siedzibie firmy), na pełen etat,
  • samodzielne stanowisko pracy z niezbędnym sprzętem elektronicznym i oprogramowaniem,
  • ważny udział w kształtowaniu wizerunku firmy.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne, ekonomiczne lub administracyjne,
  • posiadanie doświadczenia w pracy biurowej,
  • swobodna obsługa programów biurowych (przede wszystkim Excel, Word, Outlook),
  • umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie, wyszukiwania informacji,
  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń biurowych (np. skaner, drukarka),
  • umiejętność redagowania pism oficjalnych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane podstawy księgowości, prawa pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Cechy kandydata:

  • wysoka kultura osobista,
  • skrupulatność i staranność,
  • zorganizowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • chęć współpracy z ludźmi,
  • podzielność uwagi,
  • dyskrecja,
  • umiejętność dostosowania do ustalonych standardów pracy i procedur,
  • chęć przyswajania nowych informacji i umiejętności.

Zainteresowanych i spełniających wymagania kandydatów zapraszamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego. Prosimy o określenie swoich oczekiwań finansowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Pracownia Akustyczna – wrocławskie biuro projektowe działające głównie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja