Pracownik administracji w dziale handlowym

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A._bez grafiki

43-200 Pszczyna, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wsparcie administracyjne działu handlowego w bieżących zadaniach,
- sporządzanie pism, raportów, zestawień,
- obsługa urządzeń biurowych,

Oferujemy:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
- pracę w gronie profesjonalistów,
- odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym,
- pakiet benefitów pozapłacowych,

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie miłym atutem,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- miła aparycja, wysoka kultura osobista.
- doskonała organizacja czasu, umiejętność pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność,

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa