Pracownik administracji magazynowej

OTTO Work Force

Swarożyn, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Swarożyn

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

Opis:

Stanowisko: Pracownik administracji magazynowej

zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę

na okres: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

miejsce pracy: Swarożyn Park Logistyczny

Głównymi zadaniami są:

Obsługa telefoniczna i mailowa klientów.

· Przygotowywanie zamówień w systemie zgodnie ze zleceniem od klienta,

· Sporządzanie dokumentacji magazynowej,

· Nadzór nad prawidłową realizacją załadunków zgodnie z wyznaczonym planem,

· Wykonywanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem towaru do systemów,

· Obsługa reklamacji,

· Wystawianie poprawnych dokumentów kierowcom,

· Branie udziału w inwentaryzacji,

· Utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie oraz segregowanie,

· Wyjaśnianie wszelkiego rodzaju rozbieżności,

· Wykonywanie dodatkowych prac zgodnie z prośbą Kierownika Magazynu.

Oczekiwania:

-doświadczenie pracy na podobnym stanowisku; minimum 6 miesięcy w tym znajomości procesów i dokumentacji magazynowej,

Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia i umiejętności pracy na wózku widłowym od 2700 zł do 3000 zł netto, możliwe udzielenie premii uznaniowej do 500 zł netto

Praca zmianowa, w tym nocna: 6-14, 14-22, 22-6, za pracę w weekend udzielane będzie wolne w tygodniu lub dodatki zgodnie z kodeksem pracy

Zapewniamy odzież roboczą, którą pracownik z agencji jest zobowiązany zwrócić na zakończenie współpracy,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.