Pracownik Administracji Magazynowej

ID Logistics Polska S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sprawdź czym będziesz się zajmował:

• wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych

• aktywne wsparcie dla lidera zmiany

• bieżąca pomoc pracownikom produkcji w wyjaśnianiu niezgodności

• sporządzanie raportów i analiz

• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

• możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. obsługa klienta i reklamacje, awizacja itp. – w zależności od doświadczenia i umiejętności

Korzyści płynące z pracy u nas:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bogaty pakiet socjalny: karty przedpłacone na święta i Dzień Dziecka, dofinansowanie wypoczynków dzieci, zapomogi w trudnej sytuacji materialnej
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • przejrzysty system nagród
  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w międzynarodowych strukturach firmy

Wymagania

Jeśli możesz pochwalić się poniższymi to czekamy na Ciebie:

• książeczka sanepidu (warunek konieczny)

• znajomość programu Excel

• zaradność, dokładność i sumienność

• koleżeńskość, umiejętność pracy w zespole

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)

• gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)

• dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie