Pracownicy produkcji - Praca od zaraz dla każdego !

Mysłowice, Katowice, Jaworzno, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do soboty (5dni w tygodniu po 8h)
  • Wynagrodzenie podstawowe na start od 2350zł-2550zł brutto (w styczniu zmiana stawki na wyższą),
  • Premię za frekwencję 220zł brutto miesięcznie,
  • Bony żywnościowe SODEXO 5zł netto za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatek w wysokości 50zł brutto za każdą przepracowaną sobotę roboczą,
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę od zaraz !
  • PRACĘ DLA KOBIET I MĘŻCZYZN
  • Możliwość pracy w nadgodzinach dla zainteresowanych !

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do soboty (dzień za sobotę zostaje do odebrania w tygodniu).

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 060 093
Aplikuj lub wyślij SMS o treści ’Produkcja Mysłowice’ - Oddzwonimy!

Numer referencyjny: MA/11/2019/KTW/JK

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji