Pracownicy ogólnobudowlani poszukiwani

Park-M

Stary Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Duża stabilna firma z terenu powiatu nowosądeckiego, prowadząca działalność na terenie całego kraju poszukuje pracowników budowlanych, w szczególności doświadczonych brukarzy i zbrojarzy. Szkolimy również kandydatów do zawodu. Firma zapewnia umowę o pracę, odprowadzanie pełnych składek na ZUS, zatrudnienie przez okres całego roku, bardzo dobre wynagrodzenie (dla doświadczonych kandydatów od 3000 zł netto) oraz świadczenia dodatkowe. Pracownicy mają zapewniony transport do miejsca pracy i zamieszkanie; weekendy w domu.

Wymagania

Dobry stan zdrowia, gotowość do pracy w delegacjach od poniedziałku do piątku

Prezentacja firmy

Park-M zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem terenów zi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie