Pracownicy budowlani - RÓŻNE STANOWISKA - Francja/Belgia

Work Service Express

Francja / Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja / Belgia »

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki
• Sumienne wykonywanie obowiązków;
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania
• Doświadczenie w pracach budowlanych;
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji lub Belgii;

Mile widziane:
• Doświadczenie zagraniczne
• Znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• Możliwość zabrania własnego samochodu na projekt (przewidziane premie)

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zakwaterowanie na miejscu;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• Opiekę koordynatora
• Liczne PREMIE;
• Możliwe nadgodziny
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.