Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla pracowników budowlanych od zaraz na terenie Niemiec( Zwickau ,Plauen ,Drezno oraz Lipsk ).Chętnie zatrudnimy ekipy dwuosobowe .

Wymagane:

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 3 lata

-umiejętności :szpachlowania ,szlifowania ,malowania ,tynkowania,ocieplania styropianem, wełną

-prawo jazdy kat.B oraz własne auto

-znajomość języka niemieckiego (branżowy podstawowy )

Forma zatrudnienia :

-niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ( 11,10 €brutto+ 20-24 € diety netto za każdy przepracowany dzień )

-pensja płatna zawsze raz w miesiącu (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Inne korzyści :

-BEZPŁATNE zakwaterowanie (z dostępem do kuchni oraz łazienki )

-dodatki urlopowe oraz świąteczne

-pełen pakiet świadczeń socjalnych oraz zdrowotnych

-opieka polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny tel 511 087 442

Prezentacja firmy

Agencja pracy tymczasowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna