Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2018.

Pracownicy budowlani - praca w Holandii

Holandia, zagranica

Workingo Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o., wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 11888, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

Murarz – wymagane jest doświadczenie w pracy z cegłami klinkierowymi

Monter bloków betonowych – wymagane doświadczenie w operowaniu dźwigiem

 Monter bloczków i paneli betonowych Ytong – wymagane wcześniejsze doświadczenie

Płytkarz/Posadzkarz – wymagane jest doświadczenie w układaniu płytek oraz w pracy przy posadzkach z zaprawy

Monter płyt kartonowo-gipsowych – wymagane wcześniejsze doświadczenie

Dekarz/Cieśla – wymagane jest doświadczenie w układaniu dachówki oraz poprzedzających pracach konstrukcyjnych

Malarz drewnianych drzwii okien – wymagane są zdolności manualne i precyzyjne wykonywanie pracy

•  Elektromonter - montaż i naprawy instalacji elektrycznych

• Monter paneli ściennych – montaż paneli w chłodniach

Oferujemy:

• Zakwaterowanie – dobre warunki mieszkaniowe

• Ubezpieczenie

• Stawka 10,60 – 12,50 euro/godzinę netto (na rękę)

• Wynagrodzenie wypłacane co tydzień

• Holenderska umowa (napisana w języku polskim)

• Długoterminowa współpraca

• Zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (kilometrówka)

Wymagania

• Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

• Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

• CV napisane w języku angielskim lub niemieckim

• Mile widziane własne narzędzia, ubrania robocze

• Posiadanie nr Sofi oraz VCA jest mile widziane

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)7157722 lub  606-150-565 oraz wysłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruskiej 22 oraz jej kontrahentów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej oraz przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych informacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922)

Workingo Sp. z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w usługach pracowniczych takich jak... wynajem pracowników, praca tymczasowa oraz rekrutacja personelu.
Koncentrujemy się na stworzeniu atrakcyjnej oferty dla przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji kosztów personalnych. Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
9.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie