Prace przy linii produkcyjnej (produkcja koszy do zmywarek)- Sieradz

Grupa Outworking

Sieradz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Prace manualne przy produkcji

Wymagania

Obowiązki:
-proste prace manualne przy linii produkcyjnej (produkcja koszy do zmywarek)

Wymagania:
- umiejętność współpracy w zespole,
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę od zaraz w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6),
- atrakcyjne warunki oraz dodatki za pracę w nadgodzinach

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji