Prace pomocnicze w hurtowni spożywczej

OTTO Work Force

Słupsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Słupsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do prac:

Nr. ref.: SK/MAK/SŁU/05/2017

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz do pracy zmianowej
- aktualna książeczka sanepidowska
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- mile widziani studenci
- odpowiedzialność
- komunikatywność
- kondycja fizyczna pozwalająca na pracę fizyczną - dźwiganie ciężkich paczek

Obowiązki:
- prace związane z ręcznym transportem towaru
- pomoc na dziale przyjęcia towaru
- wydawanie towaru z magazynu

Oferujemy:
- wynagrodzenie godzinowe
- umowę zlecenie
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.