Praca zdalna na terenie całej Polski – 4200 zł brutto, od zaraz!

opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Praca polega na odsłuchu plików w wersji MP3/MP4 w jednym z wymienionych języków oraz na jego zapisie.

Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i dodatkowo włoskiego lub niemieckiego lub francuskiego na poziomie C1/C2 oraz poszukujesz pracy od zaraz? W takim razie jest to oferta dla Ciebie!

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie - 4200 zł/brutto miesięcznie,
• Pracę w systemie home office - dającą możliwość jej wykonywania z dowolnego miejsca na terenie Polski,
• Narzędzia do wykonywania pracy (laptop z Internetem mobilnym),
• Możliwość korzystania z programu benefitów takich jak pakiety sportowe: OK System i Multisport oraz pakiet medyczny Luxmed,
• Zatrudnienie po podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (wszystkie składki społeczne są opłacane, czas pracy wlicza się do stażu
pracy/renty/emerytury, przysługuje pełnopłatny urlop).

Nie wahaj się - aplikuj!

W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt pod numerami: 723 190 085 lub 723 190 086

Numer referencyjny: PT/03/2019/APZ

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja