Praca za granicą– KREŚLARZ / ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC - ANGIELSKI/NIEMIECKI

ThermoDesign Sp. z o.o.

Niemcy, Drezno, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa pod nadzorem klienta w Niemczech;
  • Współpraca z zespołem lub praca samodzielna, zależnie od specyfiki projektu;
  • Inwentaryzacje oraz wyjazdy na budowę.

Szczegóły zatrudnienia:

Kandydat zostanie przeszkolony przez okres 2/3 tygodni – miejsce wykonywania pracy: Skawina k. Krakowa. Po okresie szkoleniowym i zadowalających postępach Pracownik zostanie skierowany bezpośrednio do pracy w oddziale DE - miejsce wykonywania pracy: Moritzburg k. Drezna.

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego wymagana (najchętniej obu, szczególnie język techniczny w obszarze HVAC mile widziany);
• Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD lub Microstation;
• Dobra znajomość instalacji HVAC;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska;
• Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
• Odpowiedzialność i sumienność;
• Dyspozycyjność;
• Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:
• Znajomość programu Revit MEP;
• Znajomość programu AutoCAD MEP;
• Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
• Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia;
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach.

Sposób aplikowania:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Jako przedsiębiorstwo działające od wielu lat w różnorakich obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura