Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby ze znajomością języka czeskiego do pracy w młodym, ambitnym zespole. Nie wymagamy doświadczenia.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w kanałach e-commerce na rynku czeskim
• Kreowanie oraz wdrażanie rozwiązań, które usprawnią sprzedaż internetową.
• Tworzenie akcji reklamowych i promocyjnych
• Kooperację z działem handlowym oraz działem marketingu
• Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
• Wykonywanie tłumaczeń

Wymagania:

• . Znajomość języka czeskiego
• Znajomość pakietu MS Office
• Kreatywność
• Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność dokładnego monitorowania rynku, planowania zadań oraz analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
• Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków.
• Interesującą pracę, pełną ciekawych zadań i nowych wyzwań.

Warunek konieczny - dobra znajomość języka czeskiego w mowie i w piśmie. Prosimy o nieprzysyłanie aplikacji od osób nie spełniających w/w warunku.

Praca w biurze, w Zabierzowie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).
Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

Dobra znajomość języka czeskiego w mowie i w piśmie.

Prezentacja firmy

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu sportowego oraz rekrea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce