Praca z j.niemieckim - tłumaczenie tekstów / Tłumacz

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - europejskiego lidera z branży e-commerce - poszukujemy osób do tłumaczenia tekstów na stronę internetową. Praca w nowoczesnym biurze w Krakowie (okolice Kleparza). Brak możliwości pracy zdalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 1/2 etatu (umowa zlecenie)
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w tłumaczeniach mile widziane
  • status studenta

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne