Praca w Utrzymaniu Ruchu dla mechatroników, elektromechaników i elektryków

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

To z całą pewnością jesteś Ty jeżeli:

Masz wykształcenie co najmniej średnie na kierunkach takich jak: Automatyka/Mechatronika/Elektromechanika/Robotyka lub pokrewne
Chcesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności
Rozważasz możliwość relokacji do Wrocławia

To co możemy zaoferować:

Pracę przy jednej z najnowocześniejszych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych w Polsce, a nawet w Europie
Umowę o pracę - pierwsza na 2 lata
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach - na koszt pracodawcy
Atrakcyjny dodatek relokacyjny - dofinansowanie do mieszkania
Realna możliwość awansu
Darmowe przewozy pracownicze
Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
Kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie
Dodatkowe premie świąteczne
Dwudaniowy pyszny obiad w pracy za 5 złotych :)

Chcesz więcej szczegółów?

Kliknij aplikuj i zostaw swoje CV - oddzwonimy!

Masz znajomych, którzy też szukają takiej pracy?
Śmiało poleć im Adecco! Mamy 20 wolnych wakatów :)

Numer referencyjny: TUR/06/2020/WRC/MS

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji