Praca w szklarni przy ścince róz

Beetsma Sp. z o.o.

46-200 Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w Holandii i pracodawcy, który Ci w tym pomoże?

Agencja Pracy Beetsma jest dla Ciebie trafnym wyborem! Skontaktuj się z nami!

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w Holandii w ogrodnictwie. Praca w szklarniach przy ścinaniu i sortowaniu róż.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Praca w Holandii przy ścince róż, miejscowość Delfgauw.

Zadania:

- ścinanie róż na szklarni,
- sortowanie
- układanie do pudełek

Zapewniamy:

- legalną prace za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem

- zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- firmowe zakwaterowanie

- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

- pełne ubezpieczenie

Wymagania

Wymagania:

- dobry stan zdrowia

- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

- gotowość do pracy 6 dni w tygodniu, również w weekendy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna